| IonutEduard a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa imi incerc si eu norocul vara aceasta la Steaua juniori. Stie cineva daca fac ceva selectii sau cum as putea da de ei daca nu sunt din Bucuresti?

5 răspunsuri:
| Hukez a răspuns:

Daca nu esti baiatul unui antrenor/fost fotbalist/manager sau daca nu ai mii de euro poti sa iti iei gandul.
Nu intri la o echipa de fotbal din Romania ca si in supermarket.

| IonutEduard explică (pentru Hukez):

Da stiu asta, dar nu as vrea la echipa mare, as vrea sa dau niste probe la echipa de juniori, stiu ca e greu dar cred ca as putea trece. Mersi oricum!

| Samic423 a răspuns:

Uite, du-te la stadion si chiar daca sunt antrenamente sau nu intreaba pe cineva de acolo sau din sala. Daca e vreun antrenament cu atat mai bine poti sa intrebi antrenorul la sfarsitul programului. PS exista multe echipe cu Steaua nu numai steaua din liga1, eu sunt din Galati si este steaua dunarii aici. tongue

| IonutEduard explică (pentru Samic423):

Da stiu, eu as vrea la juniori sa dau niste probe.Si stiu medota asta cu "du-te la stadion' dar eu nu sunt din apropiere si nu as vrea sa bat drumu` degeaba, de asta as vrea sa dau cumva de cineva de acolo sa intreb daca se fac ceva selectii.Multumesc oricum!

| Hukez a răspuns (pentru IonutEduard):

Cauta pe diferite site-uri, trebuie sa aiba un numar de contact