| B_Mihai_Andrei_1999 a întrebat:

Stiti vreun club unde pot invata auto-aparare?

1 răspuns:
| Dumbi a răspuns:

Oras? Club de…? Si in club(bunti-bunti) poti invata, daca bei o sticla de Whiskey o sa stii pe de rost manevrele fara sa le inveti…
Si in plus nu trebuie neaparat sa fi inscris la un asemenea club, poti invata de acasa, sau poti practica Jiu-Jitsu, Karate, Taekwondo… si nu esti in America(bine nici in America nu se intampla asa ceva) sa vina un negru la tine si sa iti dea o percuta… In Bucuresti sunt multi tigani, nu rromi, nu sunt romani, care fura, dar aia fura din R.A.T.B., nu de pe strada. Chiar ieri era sa imi fure cineva cheile din buzunar, noroc ca simt orice laughing, si m-am intors spre el, el s-a intors spre altcineva laughing