| Paranormal12 a întrebat:

Sunt baiat si am o problema sa zic asa.Am mers la sala,si am facut sala o perioada lunga de timp si sunt bine format in partea superioara.Dar,sa zic asa,am picioarele, coapsele si fundul destul de mari.Asta este rau? Ce pot sa fac ca sa le subtiez?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "bine format" in conceptul tau, esti plinut, sau ai un trup subtire, inalt, atletic?
Pentru ca, daca esti mai indesat (plinut) poti sa slabesti si atunci se duce grasimea de pe coapse, poponet si picioare, dar ramane trapezul spatelui.

| Paranormal12 explică (pentru Violleta2022):

Sunt chiar inalt(180 cm) si am structura atletica

| Violleta2022 a răspuns (pentru Paranormal12):

Pentru un barbat 180cm esti de fapt mediu de inalt, crede-ma ca stiu ce inseamna " inlat", am un sot de 192cm, iar fii-miu are 187cm.

Totusi, ca sa calculam corect, este nevoie de varsta, kilograme si inaltime.

| Paranormal12 explică (pentru Violleta2022):

Am 70 de kilograme, 180 cm și 18 ani