| Meddydeea a întrebat:

Sunt pasionat de sport si citeam pe sporturi.info despre surpriza pe care o face Reghe lui Ajax.
Adica e vorba despre steaua 2013 si cantonamentul din Spania. Vor fi modificari.
Mie nu-mi cam convine acest lucru, cum ti se pare parerea lui Reghe, funda.
Aici am citit.
http://sporturi.info/......ntru-ajax/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam tâmpit site-ul. E doar o presupunere a celui ce a scris " ştirea " aia. N-avem noi de unde să ştim cum va alege Reghecampf să facă echipa pentru dubla cu Ajax.

| IndiferentXD a răspuns:

Salut!
Este o problema fundasul dreapta la Steaua in meciul cu Ajax, in lipsa lui Gergievski cea mai buna varianta este retragerea lui Chipciu orice alt jucator folosit acolo va fi o paine de mancat pentru Babel si pentru atacul stang al olandezilor. nu.l cunosc pe acest Cruz dar nu cred ca poate fi ceva de capul lui daca vine de la o echipa retrogradata din Brazilia si liber de contrat, ma indoiesc ca poate fi o solutie, Parvulescu nici vorba. Chipciu ramane cam singura solutie de luat in seama happy!