| SteFFz99 a întrebat:

Sunt praf la fotbal. Daca ma duc la un club, ma invata acolo?

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu cunosc foarte bine, dar s-ar putea ca cluburile sa aiba programe de initiere si programe de perfectionare. Tu ar trebui sa te duci la initiere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti praf nu cred ca intri in club ca nu treci de preselectii

| Urpaniel a răspuns:

Nu, antrenamentele nu sunt ca să te înveţe fotbal, sunt ca să antreneze jucătorii talentaţi, daca eşti praf, nu ai ce căuta acolo.

| ZendyTeam a răspuns:

Da, logic, de aceea sunt antrenamentele nu? Sau gresesc?

Stima Zendy.

| tsunami11 a răspuns:

Trebuia pina acum sa poti juca fotbal.Antrenamentele la club doar perfectioneaza pe cei care pot juca.Eu pina la 9 ani eram praf la fotbal apoi am inceput a juca zi de zi si in urmatorul an m-am dus la antrenamete erau ieftine si antrenorul foarte bun.Si peste 4 luni antrenorul mo prezentat la o scoala de fotbal si am fost admis si parinti o refuzat ca eu sa transfer acolo din cauza ca fiind prea mic.Si acum joc la un club nu foarte cunoscut dar sper sa ma pot lansa. Daca ai talent si il descoperi cred ca vei putea juca fotbal bine.Sau cu mult efort si antrenamente tot vei juca bine.O zi buna.