| ThisIsBIS a întrebat:

Sunt un fan al echipei Dinamo din Iaşi. Aş vrea să merg la deplasarea din retur de la Piatra-Neamţ. Faza e că nu ştiu de unde se iau biletele: de la Piatra-Neamţ sau de la Bucureşti?

Răspuns Câştigător
| Katczinsky a răspuns:

Sunt din Piatra Neamt deci pot sa-ti raspund. Biletele le iei din Piatra Neamt de la casa de bilete de langa stadion. De asemenea, poti sa cumperi bilete de langa Piata Centrala sau de la Forum Center. De preferat sa le cumperi cu cateva zile inainte. Cheers.

| ThisIsBIS explică (pentru Katczinsky):

Am uitat să specific: vreau la tribuna dinamovistă. Se poate?

| Katczinsky a răspuns (pentru ThisIsBIS):

Se poate. In aceleasi locuri pe care le-am spus mai sus. Te duci si ceri bilete pentru tabara dinamovista. Totusi, biletele sunt putine. Deci trebuie sa te duci putin mai devreme. Nu in ultimul moment.

| ThisIsBIS explică (pentru Katczinsky):

Asta însemnând cât? 1 oră? 2?

| Katczinsky a răspuns (pentru ThisIsBIS):

Cam asa.

| ThisIsBIS explică (pentru Katczinsky):

OK, merci pentru răspunsuri.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Le poti lua din Piatra Neamt.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De la pietricica