| AvalohAlyn a întrebat:

Ti-ar placea sa fii antrenor sau manager de fotbal? Ce echipe ti-ai dori sa antrenezi? Ce echipe nu vrei sa le antrenezi niciodata?

Incep eu:Mi-ar placea sa antrenez Otelul Galati,Dinamo,Rapid,Cfr Cluj,Valencia,Arsenal,Borussia Dortmund, Vfl Bochum si Ol.Marseille...
Nu mi-as dori niciodata sa antrenez Steaua.
Iar visul meu imposibil si irealizabil din start ar fi sa infiintez o echipa si sa fiu si patron si antrenor, cum e Hagi la Viitorul.

Dar tu?

7 răspunsuri:
| RedBullV a răspuns:

Din Romania _Otelul Galati, Rapid Bucuresti, U Cluj.
Afara_F.C. Porto, Arsenal Londra, Borussia Dortmund.
Steaua niciodata...pe steaua nici la tv nu vreau sa o mai vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa antrenez Ajax, PSV, Barca, Bayern, Man United, Manchester City, Steaua, Dinamo, ASA Targu Mures, FC Botosani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu managerul Nationalei Spaniei.Nu ma intereseaza alte echipe. Poate Nationala Romaniei.

| LimonadaBaa a răspuns:

Mi-ar placea sa antrenez Real Madrid si Borussia Dortumd(nu sunt fan Borussia) pentru ca are niste fani extraordinari care umplu stadionul si cu o echipa de anonimi.Nu mi-as dori sa antrenez o clona a unei echipe de traditie.

| Moonlight15 a răspuns:

Arsenal, dar as vrea cel mai mult sa antrenez pe Boca Juniors la o finala de Copa Libertadores, are cei mai buni fani din America de S. Pe cine nu... o echipa fara traditie, fara fani.

| UnSimpluRoman a răspuns:

Mi-ar placea sa antrenez:Steaua, Dormund, Inter
Ce nu mi-ar placea sa antrenez Dinamo!

| iDexu a răspuns:

Salut! Mi-e mi-ar placea mai mult sa fiu antrenor decat manager.
Ce echipa as antrena?
- FCSB si atat!
Ce echipe nu as antrena?
- Toatele echipe din liga 1 in afara de FCSB.
Cel putin, as sti cum sa cumpar jucatori. In nici un caz nu as face prostia de a vine un jucator cu 8 mii si cumpar de banii aia 3 sau 4. Prefer sa cumpar unul si bun.