| Ensiferum a întrebat:

Toți pasionații de sport extrem sa ridice mana sus! Gasesc si eu aici persoane predispuse sa facem un grup de pasionați de sporturi extreme like motocross, alpinism, ski, sky diving, bunjee jumping, etc, etc.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Trei lucruri extreme as mai incerca in viata asta, si de unul ai zis deja, bunjee jumping-ul. Pe linga, sa sar cu parasuta, si sa ma dau macar o data cu deltaplanul.
Ski-ul nu l-as pune la sport extrem, am fost, si nu e cu mult mai deosebit decat datul cu bicicleta.
Deci, daca e de bunjee jumping, poate ma anunt, sa vin si eu.

| Iunix a răspuns:

Aş vrea să slun da, dar nu am timp.
Servici - acasă, sercici-acasă, servici-acasă şi tot aşa sad

| cristi202 a răspuns (pentru Iunix):

Si nu e prea monoton asa? Nu ar fi mai interesant servici-miscare (plus distractie)-acasa? Cred ca ar trebui sa iti schimbi serviciul, daca iti maninca cea mai mare parte din viata. Doar nu traiesti ca sa muncesti! happy