| Deliric95115 a întrebat:

TPU,dau funda,nu stiu ce sa aleg. Fotbal / KickBoxing?
Am vorbit cu maica-mea, si s-a intalnit la teren cu un profesor de fotbal, si a spus ca. mai are cateva locuri, dar eu m-as duce la KickBoxing, ca sunt multi smecheri prin cartier laughing

A da, si totusi, unde se dezvolta cel mai bine muschii abdominali?
Fotbal / KickBox?

Pectorali / Patratele?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Dacă eşti foarte bun la fotbal, mergi acolo se fac foarte mulţi bani! Dacă nu mergi la KickBox să-ţi aperi iubita de golănaşii de cartier! Baftă indiferent de alegere!

3 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Mergi la rugby. cred ca este ceea ce iti place, fotbal si boxlaughing)

| Alex10Rujan a răspuns:

Eu zic sa mergi la fotbal acolo se castiga foarte multi bani chiar si in liga a 2

| Deliric95115 explică:

Pai. nu sunt foarte bun la fotbal.
Ma gandeam sa ma duc la Kick Box.