| misteryo50 a întrebat:

Sunt inscris la un club de Kickbox, si in acelasi timp si la o echipa de Fotbal, Dar doctorul meu mi-a spus sa aleg doar un singur sport pentru ca e prea mult efort depus. Ce ma sfatuiti... Kickbox sau Fotbal?

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Kickbox!
Parerea mea!

2 răspunsuri:
| Ryuk751 a răspuns:

Kick boxul iti aduce multi bani dar si fotbalul, da diferenta este ca la kick box o sa ai o fata cam sparta si e un sport destul de dur sa o luam asa.te-as sfatui sa alegi fotbalul, e mult mai bine.bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kickbox rules!