| anonim11xx a întrebat:

Trebuie sa stiu sa inot ca sa merg la strand? mentionez am 1, 75 inaltime

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu te arunci ca inecatul la apa de 2-3m o sa fii ok

Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

Nu neaparat.

| ale153 a răspuns:

Nu neaparat, dar ar trebui sa stii macar cum sa stai la suprafata apei in caz de orice. Poti incepe sa inveti sa inoti pentru ca e placut. happy

| AngelOfD3ath a răspuns:

Nu este nevoie neapărat să stii să inoti dar eu totusi te-as sfatui sa inveti si tu incetu cu incetu findca e foarte frumos să inoti.Asa ce faci la strand te bălacesti si tu oleacă te uzi pe picioare si cam atat.Sau poate te duci doar ca sa vezi fetele?laughing dacă e asa atunci esti omu meulaughing