| CelCeReuseste a întrebat:

Ajutati-ma repede va rog frumos.Maine merg la strand si un coleg ma provocat la un concurs de inot iar eu am acceptat.problema este ca nu stiu sa inot.
ziceimi cum sa invat sa inot pana maine?

4 răspunsuri:
| Bloodlines a răspuns:

Ma amuza "problema" ta. laughing
Nu te inteleg.
De ce nu te-ai gandit inainte sa accepti provocarea?
Sau stai. te-ai gandit ca cei de pe TPU te vor invata sa inoti spunandu-ti cateva cuvinte in cateva ore. Inotul nu se explica, ci se practica. Tu cum ai invatat sa te dai cu bicicleta / rolele / etc? Nu prin incercare / cazatura, incercare / cazatura, pana cand ai reusit sa nu mai cazi?
Si inca ceva. minciuna are picioare scurte!
Bafta.winking

| SpeciMen a răspuns:

Arunca.te de pe un pod in apa, daca scapi, ai invatat sa inoti!

| DJBlade69 a răspuns:

Esti pe cont propriu! Nu se poate invata sa inoti intr-o zi.Cel putin 1-2 luni.

| CoOsMin a răspuns:

N'ai sanse.laughing trebuie practicat nu explicat in cuvinte omg