| Chnss a întrebat:

Hey TPU.Cat de adanca e apa din bazinele de la strand. Exista o regula? Pentru ca merg maine si nu stiu sa inothappyStiu ca e o intrebare stupida dar de... FUNDA.

3 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

Da, exista o norma europeana de la 2.5 la 1.5 metrii sau chiar mai mult in funcie de autorizatie. Oricum, va fi o zona delimitata pentru cei ca tine. Nu iti face griji, te vei distra de minune.

| DJBlade69 a răspuns:

Bazinele sunt despartite in doua parti:cele pentru adulti si cele pentru copii pana la 16 ani.

| AdryAnna_1495 a răspuns:

Pai difera, sunt bazine pentru incepatori si bazine pentru avansati.
unele au peste jumatate de metru intr-o parte si in cealalta 2m