| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma apuc in clasa a 8a de fotbal mai pot sa fac de performanta, daca fac antrenament serios oare pot sa trec probele care se dau pentru a intra la liceu sportiv de fotbal?

Răspuns Câştigător
| NoTimeToWaste a răspuns:

Poti sa faci orice-ti propui sa faci CU ADEVARAT! Inainte sa obtii ceva, trebuie sa crezi in acel ceva! N-ai decat sa incerci! Daca asta e visul tau! Societatea adesea ne invata: invata, ia un serviciu, freaca-te, fa copii, hraneste-i si punct. Gata existenta ta. Nu, nu e asa! MERGI in directia in care simti ca-ti aduce cea mai mare bucurie in suflet!

2 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Daca muncesti mult, nai dc sa nu incerci. bafta:*

| cristina10cris a răspuns:

La liceu sportiv e foarte greu sa intri.Nu vei face fata si nu vei putea intra stiu baieti care sau apucat din clasa a6a si nu au putut da sunt probe grele.Bye bye!