| maradona10 a întrebat:

Un site bun de pariat online cine stie? sa fie ceva international

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Bet365 pe dracu. Nu merge sa-ti faci cont daca locuiesti in Romania. Daca stai in afara, eu zic ca e cea mai buna optiune. Alte case de pariuri online bune pe care le-am incercat si eu sunt sportingbet si unibet. Alte case de pariuri dar pe care eu nu le-am incercat ar mai fi: bwin, winnmasters, williamhill. Betclic in niciun caz nu-ti recomand. Mie mi-au mancat 50 de lei aiurea si nu m-au mai lasat sa joc.

| maradona10 explică (pentru AFR81):

Nu locuiesc in Romania. si ma gandeam la bet365 fiindca am auzit ca ii cel mai bun si pe multe site-uri spune despre el ca fiind cel mai bun

| AFR81 a răspuns (pentru maradona10):

Da, cu siguranta bet365 este cel mai bun site de pariuri. Daca nu locuiesti in Romania, cea mai buna optiune sunt ei.

| Zyzz777 a răspuns:

Bet365.com