| kathy9105 a întrebat:

Unde as putea face in Bucuresti exercitii de hidrokinetoterapie fara instructor? Adica sa practic exercitii de una singura, la fel cum inoata altii de placere fara trainer, si sa inchiriez un bazin de inot pentru mine, sau ma rog, sa mai fie cateva persoane. Nu doresc sa se uite lumea ciudat la mine, deci ar trebui sa fie un bazin special pentru asta, nu merg la piscina.
Am facut deja kineto in apa, dar doresc sa platesc lunar mai putin, avand in vedere ca in astfel de clinici e mult mai scump. Sa fie pana in 350 de lei pe luna. Multumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei un abonament la o piscina si iti faci exercitiile acolo. Exista piscine unde au si zone de relaxare iar la piscina unde mai merg eu am vazut multa lume care face exercitii medicale.

| kathy9105 explică (pentru suntserios):

Multumesc, imi poti spune te rog numele?
Ca sunt multe in Bucuresti, si nu au toate aceleasi facilitati pentru cei care doresc recuperare.

| suntserios a răspuns (pentru kathy9105):

O piscina foarte misto e cea de la club vitality insa cred ca este peste bugetul tau.

ar mai fi cea de la spa orhideaa