| RAY a întrebat:

Unde ati merge ca sa faceti sport la sala sau acasa? si de ce?
daca se poate sa-mi dati rezultate care ati incercat?

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Am facut si acasa si la sala.

Acasa : rezultate foarte slabe.

La sala : rezultate ca lumea

| Own3r a răspuns:

3 ani de zile am facut atletism de performanta. ma mentineam foarte bine. nu puneam pe mine 100 de grame nici dupa ce mancam...45 de kg...
Dupa 1 an.fac sport la scoala...afara la fotbal cu baietii si am 50 kg. ma mentin bine in forma happy

| RAY explică (pentru Own3r):

Bravo ma bucur, poate te apuci de fotbal

| Own3r a răspuns (pentru RAY):

Joc si fotbal...Vara intre 4-7 ore stau numa afara laughing fotbal incontinuu

| oanaaa16 a răspuns:

Buna!
Sincer eu la sala as merge, daca ar fi ceva sa nu pot face acasa cum e kangoo jumps. sau pilates.
In rest, poti alerga oriunde, si exista multe parcuri cu aparate happy
My opinion! Kiss :*

| pufoshenia24 a răspuns:

Eu as merge la sala daca ar fi sa aleg intre sport acasa si intr-un loc cu aparate si mult mai specializat in asa ceva..Si sigur va da rezultate mai bune la sala..Parerea mea...:*

| stronzzo a răspuns:

Daca iti permiti toate accesorile sa le ai acasa,e bine, daca nu, ai nevoie de sala, depinde cat tii la aspectul fizic, daca tii...atunci o sa iti doresti mai mult.

| cristi20ilie a răspuns:

Cel mai bine ar fi la sala, acolo poti intreba un instructor ce si cum, plus ca au diferite aparate care te vor ajuta mult mai mult decat daca ai face acasa.winking

| Dny_Dani_1996 a răspuns:

Logic ca la sala pentru ca acolo ai mai multe aparate care te ajuta sa-ti dezvolti o anumita grupa musculara si acolo poate vei avea un oarecare stimul de a trage... pe langa faptul ca la sala o sa lucrezi si corect deoarece o sa mai inveti de la colegi de la instructor, asa acasa tu crezi ca lucrezi bine dar in realitate faci degeaba.