| PerfectStudioSuceava a întrebat:

Unde gasesc o sala de fitness in Suceava cu antrenor inclus, 4-5sedinte/saptamana? De asemenea as vrea sa stiu si niste preturi atat pentru abonament cat si pentru antrenor. Multumesc

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Http://www.suceava360.ro/suceava-Sport_Center_Suceava-172.html
Ai link-ul aici cu tot ce iti trebuie. Numar de telefon, adresa, program si preturi.
O seara faina!

| PerfectStudioSuceava explică (pentru Ibrahimovic):

Cunosc sala..am fost...dar nu are antrenor.are o mie de aparate si niciun antrenor..nici macar de supraveghere.