| Cretu_Cristian_1978 a întrebat:

Unde mai da meciul Romania-Australia handbal feminin din aceasta seara?(dau funda), dar prefer link-ul pls!

Răspuns Câştigător
| popadrian96 a răspuns:

CM de handbal Serbia 2013: ROMANIA – AUSTRALIA, ora 20:15, DolceSport si LIVE SCORE MONDO NEWS, *Funda *

| Cretu_Cristian_1978 explică (pentru popadrian96):

Imi dai te rog link-ul?

| Cretu_Cristian_1978 explică (pentru popadrian96):

Imi dai te rog limkul?

5 răspunsuri:
| Anndreyy a răspuns:

Dolce sport 1

| Cretu_Cristian_1978 explică (pentru Anndreyy):

Dar in afara de DOLCE SPORT nu-l mai da nicaier? Un link sa-l vad pe internet?

| Cristianooooo a răspuns:

Http://www.dolce-sport.ro/......ort-27752/ aici gasesti, ma bucur ca te-am putut ajuta si daca e ceva da mesaj, bafta.