| Dorin63 a întrebat:

Unde pot face volei în Galați?
Am 16 ani (sunt din Moldova)

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Mă gândesc că există o echipa la nivel local, dar de îndrumat, nu știu unde să te îndrum, încearcă să vezi detalii pe site-ul primăriei, poate găsești ceva
Bafta!

| CuStimaSiRespect a răspuns:

La ce liceu înveți?

| Dorin63 explică (pentru CuStimaSiRespect):

Aurel Vlaicu

| CuStimaSiRespect a răspuns (pentru Dorin63):

La liceul pedagogic știu sigur că aveau echipă de fete, aveau meciuri între liceu, dar de liceul Aurel Vlaicu nu am auzit să aibă, acolo oricum sunt mai mulți băieți și nu sunt interesați de acest sport, deși e foarte captivant dacă știi să îl joci.