| Curiosul_5844 a întrebat:

Unde pot sa fac atletism in Timisoara. Vreau sa fac la un club daca se poate :d, si de performanta. Eu am 12 ani si alerg foarte repedete. Dau fundita la toti. plz ajutati-ma happy big grin Multumesc

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cred ca in timisoara exista clubu sportiv scolar care ar trebui sa aiba si catedra de atletism. sfatul meu este sa intrebi proful tau de sport pentru ca el este cel mai in masura sa te ajute in demersul tau.

| Classy a răspuns:

Poti gasi pe internet adrese si te poti interesa! Funda? :X

| neymar11 a răspuns:

La tine in gradina rolling on the floor