| paccccccccccc a întrebat:

Unde sa fac sala acasa sau chiar la un gm adica la o sala

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine e mai eficient la o sala. acasa ma misc mai greu, imi gasesc altele de facut.

| Wehes a răspuns:

La o sala autorizata.

| Hades98 a răspuns:

Depinde si de tine. Conteaza sa faci nu unde faci.winking

| paccccccccccc explică (pentru Hades98):

Eu fac dar nu ma ia la sala la 13 ani numa la 14 ani mai am un an happy

| Hades98 a răspuns (pentru paccccccccccc):

Apuca-te de street workout. e foarte smecher zic eu happy

| Maravilla a răspuns:

Bineinteles ca la o sala... si incearca sa mergi cu inca 2-3 prieteni maxim, asta daca nu vrei sa faci pauza cate 15 minute la fiecare serie. de ce? pentru ca sigurat vor fi zile in care nu vei avea nici un chef sa mergi la sala. in acele zile te vor trage prietenii de tine sa vi la sala, si asa nu vei avea zile in care sa faci pauza de lene. Bafta!

| Maravilla a răspuns:

Daca ai numa 13 ani lasa sala si greutatile... o sa ai timp destul de greutati cand ajungi pe la varsta de 16-17 ani. Iti zic asta pentru ca sunt convins ca nu stii cum se executa corect anumite exercitii si nu vreau sa ai probleme cu coloana mai tarziu. Lasa greutatile deocamdata esti in crestere acum. Daca chiar nu te poti abtine, fa mai bine niste flotari sau niste tractiuni... Altceva nu iti recomand la varsta asta pentru ca te vei opri din crestere sau iti va incetini mult cresterea. Bafta!

| paccccccccccc explică (pentru Maravilla):

Pai eu fac acasa sala si fac flotari agdomene

| Thug a răspuns:

Acasa nu se vad rezultate mari asa ca go to the gym.Bafta!