| ClaudiuBrasov a întrebat:

Unde se poate practica tenis de masa ( ping-pong) in Brasov?

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Sub Tampa este o sala la un fel de clubul copiilor. Aproape de strada Castelului (parca asa se numeste), aia ce urca in panta si ajunge langa treptele alea lungi. Acolo au o salita cu vreo 3 mese. E destul de ieftina ora de joc.

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

In fata blocului cu prieteni happy

| ClaudiuBrasov explică:

Antrenamente de tenis de masa, sali unde se poate practica liber acest sport fara a se da bani.

| racadau a răspuns:

In Unirea mall -- magazinul mare de langa gara unde e si magazinul Penny--
la al 3-lea etaj.
Daca vrei putem sa facem un ping pong sambata sau duminica.