| andrei95 a întrebat:

V-as ruga sa raspundeti doar cei care s-au uitat la deschiderea jocurilor olimpice...ce deschidere v-a placut mai mult cea de la Beijing sau cea de la Londra?
Eu unu o prefer pe cea de la Londra a avut mult mai multe idei bune

3 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Artificiile de la deschiderea de la Beijing au fost facute pe calculator. Deci Londra! :d

| xRobert93 a răspuns:

Londra mai ales ca fost James Bond, David Beckham

| XxDeniSxX a răspuns:

Eu prefer pe cea de la Londra deoarece a adus un oamgiu copiilor si povestile care pentru unii erau uitate. Si mi-a placut de Mr.Bean laughing