| compaq15 a întrebat:

Va place fotbalul? si aici ma refer la tehnica si tactica jocului. eu sunt disperat dupa fotbal. vreau sa ma fac antrenor, dar nu vreau sa joc fotbal. sunt antrenori care au fost la fel ca mine in copilarie... gen Villas Boas. daca mai e vreunul ca mine, dati id-urile voastrelaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma fac antrenor de portari. poate pe viitor vom lucra impreuna

6 răspunsuri:
| compaq15 explică:

Serban da-mi id-ul tau happy

| compaq15 explică:

Eu joc binisor fotbal.cred ca daca m-as tine de fotbal as ajunge-n liga 1.

| DaNNN a răspuns:

Salut!
Fotbalul este, intr-adevar un sport iubit de milioane de oameni.
Nu cred ca reprezinta o problema faptul ca iti place doar tactica si nu participarea la joc.
De exemplu, mie nu imi place sa ma uit la fotbal, dar sa joc DA.

Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serban_37

| Dragon100 a răspuns:

Nu toti antrenori care sunt, care au fost si care vor fii au jucat fotbal la viata lor macar 3 ani apoi au facut scoala si apoi s-au apucat de antrnorat