| Bogdi98 a întrebat:

Am 14 ani si joc fotbal, imi place foarte mult, dar nu imi ajung doar antrenamentele pentru. ca vreau sa ma antrenez singur fara antrenor de ex. sa imi imbunatatesc tehnica de sut, driblingul viteza, dar nu am unde pentru. ca avem doar un teren de iarba de fotbal dar pe acela nu avem voie

Răspuns Câştigător
| 5KaT3 a răspuns:

Salut,sincer nu cred ca ai nevoie neaparat de iarba(chiar daca este recomandat sa alergi pe o "portiune" mai moale)Ia o mingie...si gasesteti un loc in care sa ai un gard, in care poti da fara sa se ia nimeni de tine.O sa iti trimit un PM cu niste canale de youtube...in care o sa gasesti tutoriale, pentru dribling, Free Kick (sut) si altele, trebuie sa ai rabdare cu ele, nu iti vor iesii din prima.Succes!

| Bogdi98 explică (pentru 5KaT3):

Tutoriale stiu si eu problema era de teren, mersi de ajutor

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat