| anonim_4396 a întrebat:

Va place wrestlingul?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Buna frate...
dacami place wrestlingul?
doamne il ador imblu la sala pentru wrestling!
wrestlingul este viata mea il ador!

8 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Fa comparatie intre wrestling si UFC sau Box, K1.
sa vezi cum se loveste cu pumnul...

wrestling este pentru copii cu varste cuprinse intre 6-14 ani maxim.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare JeffHardy96! Imi place wrestlingul foarte mult sunt fanul numarul 1!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie una imi placea acum cateva luni, dar acum cred ca este o porcariebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie`mi place. De unde crezi ca stiu toate schemele alea sa-l pun la pamant pe iubitu` sau alea alea?laughing Triple Hwhistling. laughing)laughing

Eu ma uit, nu foarte des, dar imi placelove struck Ahhh` Batiiisstablushing!

Sarbatori Fericite sa fi iubit`!:*:*:*

| JackFrost96 a răspuns:

Mie mi-a placut pana a plecat jeff hardy crying

| ZuuZaaA a răspuns:

Sincer...NUlaughingbig grin... mi se pare o porcariebig grin

| hrdcore a răspuns:

Bai daniDeeDee tu macar te uiti la ufc pentru ca vad ca nu esti bine informat, pai tu nu ai vazut ca in ufc sunt si vedete din wrestling, cum ar fi brock lesnar, bobby lashley pana si undertaker a facut mma (ufc=mma)

| TaylorMomsen a răspuns:

Da, mie-mi place.
Jhon Cena day dreaming