| Vulpeanu7 a întrebat:

Va place Wrestlingul?

Răspuns Câştigător
| xTraVaGanCe a răspuns:

Da imi place Wrestlingul chiar daca e trucat pentru ca spectacolul din timpul meciurilor este senzational.

7 răspunsuri:
| maryusik a răspuns:

Da preferatul meu:Christianlove struck; x; x; xlove strucklove struck

| cat a răspuns:

Nu. Tot timpul am impresia de scene regizate, trucate, special sa fie pe gustul privitorilor. Prefer o lupta barbateasca si corecta cum e boxul.

| VooDau a răspuns:

Nu pentru ca sunt numai trucaje.

| MissVamp a răspuns:

Da,foarte mult am vazut ca fratele meu se uita asa ca am inceput si eu, preferatul meu este sheamus

| xTheAngeLx a răspuns:

Mie unu imi place Wrestlingul. Preferatul meu este John Cena.

| Vulpeanu7 explică:

Multi spun ca nu le place wrestlingul pentru ca e trucat si asa este, dar nu cred ca sau uitat la cateva meciuri importante sa vada spectacolul pe care le ofera cei din companiile respective, iar daca wrestlingul nu ar fi trucat atunci nu ar fi grozav de loc pentru ca sar accidenta toti de la primele manevre. Mai ales ca numele WWE-uli asta si inseamna World Wrestling Entertaiment = Lumea Wrestlingului Divertisment.De aceea am pus intrebarea aceasta ca sa vad daca oameni stiu asta.

| Allexytza a răspuns:

Da, mai ales fratelui meu