| anonim_4396 a întrebat:

Va rog! Cum as putea face forta? Din cate stiu nu se vede forta adica muschiul nu creste considerabil, dar eu cand ma apuc, fac o saptmana sa zicem zilnic 15 flotari de 3 ori, si vad ca nu creste nimic si ma las.Desi stiu ca forta nu-ti mareste masa, ci puterea.

3 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Multa laba. Sa vezi ce forta prinzi.

| keos a răspuns:

Vrei forta sau masa? Pentru forta, trebuie sa faci exercitii, dar repetitive si nu foarte incarcate, pentru masa trebuie sa faci exercitii grele.

| cup a răspuns:

It depends.

Depinde ce varsta ai."Muschiul" nu creste dabia dupa o saptamana, trebuie sa ai rabdare si sa nu pierzi incredere.
Totusi daca ai mai putin de 16 ani stai linistit cu "muschiul", ai
alte lucruri de facut.