| alexionut45 a întrebat:

daca ma apuc de judo si mai fac acasa exercitii cum ar fi flotari, abdomene...voi putea creste in masa musculara sau sa definesc muschii?

4 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Da cresti! dar trebuie sa mananci alimente bogate in proteine

| MrLoveLife a răspuns:

Depinde de alimentatie si ce fel de exercitzii faci, dar si ce fel de metabolism ai.Ce tip somatic esti...

| iubb2000 a răspuns:

Da daca vrei sa iti creasca masa musculara bea multa apa si fa sport asa vei slabi garantat

| Cosmin86 a răspuns (pentru iubb2000):

Pai ori slabeste ori creste masa musculara, hotaraste-te ca te CONTRAZICI SINGURA