| Mihaela1100 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati : marti am proba de control la sport si trebuie sa stiu sa fac roata laterala eu nu ma pricep deloc ceva tutorialuri daca aveti sau niste explicatii gen tin picioarele drepte m-ar ajuta ma anticipat funda

5 răspunsuri:
| BiiBiia a răspuns:

Pai ridici mainile sus si incordezi picioarele dupa ducimainile lateral papamant si ridici picioarele si gata. Sper ca te-am ajutat :*:*:*:*

| ssd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0PC53NYCyYM
Ti mainile si picioarele intise apoi pui mainile jos si iti arunci picioarele. le ti drepte si in aer apoi le pui jos si te indrepti.

| Mihaela1100 explică (pentru ssd):

Ai cumva numarul de telefon al mamei fetei din videoclip? vreau ceav meditatiihappy

| ssd a răspuns (pentru Mihaela1100):

Nu,nu il am, dar daca exersezi mult iti va iesi te asigurbig grin

| Mihaela1100 explică:

Eu nu pot tine picioarele drepte. de indoi tot timpul.