| AndreasOga a întrebat:

Va salut, am cumpărat recent un bilet pe Arena Nationala. Locul este în tribuna 2, inelul 1, primul rând (cel mai aproape de teren). Îmi puteți spune dacă se vede bine? Mai sus nu era loc și doar acolo am găsit. Am făcut o alegere buna? Ii prima data când merg la un meci pe un stadion asa mare. Sunt curios dacă se vede bine și din primul rand. Cine poate sa îmi spună aștept răspuns. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Se vede bine pe un stadion de pe orice loc, de pe orice rand sau inel, stadioanele sunt concepute ca spectatorii sa vada totul indiferent de unghi sau pozitie.