| Acadela a întrebat:

Hei guys.big grin
Am si eu o nelamurire.Care e diferenta dintre loje si tribuna 0?
Ca as vrea sa imi iau bilet la un meci si nu stiu de unde se vede mai bine.confused
Precizez ca e prima data cand merg la un meci.hee hee big grin
Multumesc >anticipat.big grin< Funda pentru. cel care imi explica mai bine.:*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Loja este un spatiu inchis, cu putine locuri, cu scaune mobile si care poate fi incalzit, astfel ca sunt conditii mai bune, pe cand la tribuna 0 este spatiu deschis si sunt scaune fixe. Un loc la loja este si mai scump. Din punct de vedere al vizibilitatii cred ca se vede mai bine de la tribuna 0. Numai bine!

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Loja are scaune mai putine decat tribuna 0, si de regula este situata intr-un loc de unde se vede cel mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu