| Shupy99 a întrebat:

Vand Bicicleta Cross Country SPrinter la doar 600 de lei negociail. Vand Urgent!

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Dotari?

5 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Canta la alta masa

| MajorAsshole a răspuns:

Are si aer conditionat? laughing glumesc, stai, nu te supara. stii cumva ce fel de shimano sunt schimbat-oarele? Frane pe disc sunt sigur ca sunt mecanice la pretul asta... ce marca?

| Shupy99 explică:

Scimbatoare shimano frane pe disc ghidon zoom furca zoom pipa zoom daca vrei ''FacMistoDeCeiCareNuScriuCorect'' ti-o las la 550 ron

| Shupy99 explică:

Furca zoom ghidon zoom pipa zoom schimbat-oare shimano

| MihayX a răspuns:

Daca inca nu ai facut-o deja, poti sa o postezi pe ciclism forum acolo sunt o gramada de vanzatori si cumparatori de biciclete si piese.