| radu999 a întrebat:

Var place denumirea unei echipe de fotbal FC Atletic Star Prahova 2011 si culori albastru-verde?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Denumirea -da, culorile albastru si verde se combina foarte bine, dar aveti grija la tonalitate.
In rest, jucatori buni si cupa e a voastra!
Funda?

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Sporting Prahova suna mai binewinking

| Buresbista123 a răspuns:

Numele nu mi place pentru ca nu e romanesc, culorile depinde cum sunt dispuse pe tricou in principiu nu prea dau bine

| Criterion a răspuns:

"V-ar placea ca o echipa de fotbal sa poarte numele F.C. Athletic Star" - varianta corecta...(daca folosesti termen englez "star" - stea)
Da, de ce nu?

| lazio9 a răspuns:

Verde-albastru cam ciudate culorile

| PerianuPaula99 a răspuns:

Da.

| CoconetulFurios a răspuns:

Da