| Valentin_Victor_1996 a întrebat:

Vasile Lascar, Campina.
Treaba sta cam asa. Sunt in Sibiu, nu sunt din Sibiu asa ca nu cunosc posibilitatile. Vreau sa ma pregatesc pentru scoala de agenti de politie si nu stiu cine se ocupa cu antrenamentul sportiv, respectiv traseul utilitar. Cunoasteti pe cineva? Sau recomandari pentru meditatii engleza, romana ar fi potrivite.

1 răspuns:
| VabyKzy a răspuns:

Da, l am dat eu, e foarte simplu, doar sa fii sigur ca poti alerga 2 km, iar la traseul aplicativ nu este nevoie sa il faci deoarece, acolo ei iti explica tatul pas cu pas si vei stii sa l faci, asa ca bafta?