| anonim_4396 a întrebat:

Victorie pentru Steaua! Cine e stelist? Eu da, Sunt Stelista Pana La Moarte big grin

P.S: Daca nu sunteti stelisti si vreti sa injurati nu mai raspundeti

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt fan Steaua de peste 60 de ani si sunt bucuros ca au castigat aseara. Sper sa se si califice in turul urmator. De asemenea sunt sigur ca o sa castige campionatul anul acesta si sper ca se vor califica in grupele CL.

| darrio2007 a răspuns:

Si eu care vroiam sa te felicit de 8 martie.Nu sunt stelist.Dar nici nu injur.Steaua a castigat doar o batalie dar nu razboiul.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ai dreptate, e greu de castigat razboiul mai ales ca returul e pe stamforb bridge, dar nu e imposibil. Nimic nu e imposibil daca crezi cu adevarat ca poti sa o faci...

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred.Numai sa creada asta si jucatorii.Bineanteles sa fie si motivatiJiji spune ca pleaca la muntele Athos in retur.Halal sustinere.

| alexs99 a răspuns:

Eu,si nu pot sa spun decat Fortza Steaua!

| GiAnca a răspuns:

Sora mea!
De cand te caut! laughing
Apropo, la multi ani!

| anonim_4396 explică (pentru GiAnca):

Mersi La multi ani si tie

| GodBerman a răspuns:

Eu sunt ..Si daca esti "stelista" La multi ani de 8 martie! Si tine cu steaua in continuare. happy