| luri a întrebat:

Voi ce credeti, o ora si 40 de minute de alergat pe zi e mult?
Imi place sa alerg si cateva persoane mi-au zis ca nu e bine ca alerg prea mult! Cine alearga stie cat e de frumos happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are de ce sa nu fie bine, dimpotriva.
Alearga cat te tine inimahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu alerg aproape 2 ore pe zi. happy
E foarte sanatos sa faci miscare, iar alergatul te scapa si de griji pentru cateva momente.

| mdaria a răspuns:

Probabil sunt invidioase ca nu pot si ele sau nu au chef. Nu e mult si nici putin probabil, insa e foarte sanatos. Continua sa alergi in continuare, iar daca iti place poti sa alergi si mai mult. Trebuia sa le intrebi pe acele persoane de ce nu e bine, cred ca nu aveau vreo explicatie sa-ti dea.

| luri explică (pentru mdaria):

Zicea ca " o sa ma imbolnavesc ". iar eu in gandul meu "cred ca voi aveti mintea bolnava" laughing

| mdaria a răspuns (pentru luri):

Pai cam asa ceva...

| tranquilaaa a răspuns:

Daca organsimul tau e invatat, nu vad de ce ar fi o problema. Sportul inseamna sanatate. Si eu alerg de ani de zile si nu am patit nimic happy

| ShadoWizz a răspuns:

Eu alerg 2 ore ca asa imi zice antrenorul meu (atletism) si nu-i nicio problemawinking alearga cat vrei ca este inspre binele tauwinking

| luri explică (pentru ShadoWizz):

Si eu vreau sa ajung la 2 ore ^_^

| ShadoWizz a răspuns (pentru luri):

Spor la treaba!winking la antrenament ma pune sa alerg 2 ore (cca "n" ori de ture de stadion) si dupa antrenament ies in parc si alerg cu castile in urechi, cu muzica buna, exerseaza si o sa ajungi sa alergi la maraton.; D