| Irinelp a întrebat:

Buna seara, imi place foarte mult sa alerg, anul trecut in luna decembrie am alergat o data 29 de kilometri prin Strasbourg fara pauza iar anul acesta am alergat in luna mai semimarathonul din Strasbourg Franta, iar sambata pe 3 decembrie 2016 am alergat 30 de kilometri in 2 ore si 53 de minute fara pauza,intrebarea mea este,daca stie cineva un concurs sau o aplicatie care poate rasplati toti tineri care alearga in functie de distanta? in Strasbourg Franta, multumesc pentru raspunsuri.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Castiga concursurile pe unde alergi si vei fi rasplatita.

| Cancerigen a răspuns:

Salut!

Nu vad de ce ar exista o aplicatie care sa te rasplateasca daca alergi. Faci un bine cuiva. sau doar tie? happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aplicatie care te rasplateste? pentru ce?