| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce spuneți o bate mâine FC Botoșani pe Rapid București? O sa ii mai ajute norocul pe rapidisti sa plece învingători sau neînvinși? Dacă și pe FC Botoșani o bate cred ca Rapid se bate la titlu cu CFR Cluj, sunt sigur de acest lucru!

Dar CFR Cluj; credeți ca va reuși sa întoarcă rezultatul cu Steaua Roșie Belgrad? Sau va incasa din nou 3-4 goluri? Ce se întâmplă cu CFR de joaca asa execrabil în Europa; dar în campionat se descurca excelent? Oare se vor face de ras și în Conference League? Asta e nivelul nostru în Europa? Sau nu rezonează antrenorul Sumudica cu echipa? CFR se descurca de minune cu MALMO, CELTIC, și alte echipe puternice cât timp era antrenor dan Petrescu apoi brusc au căzut psihologic toți jucătorii.

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

N-am idee de ce scrie asa. Probabil ai o varietate de oferte(optiuni sa pariezi) atunci cand meciul va fi live.
Totusi n-are importanță că-ți scrie aia.
Daca ti-a pus 1 solist, aia conteaza.
Sa speram ca iese, bafta!

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Care e intrebarea. ai pus zeci...

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Doua am pus. Dar ma interesează ce face mâine botosani cu rapid, adică o părere.
Scuze pentru inconvenient.

| Andresso a răspuns:

Pierde Rapid maine iar CFR o sa ia cu siguranta iar goluri de la Steaua Roșie. N-o sa treaca mai departe, ii asteapta conference League z sa speram ca o sa faca ceva pe acolo, macar de grupe sa trecem.

| anonim_4396 explică (pentru Andresso):

Sa speram ca pierde, chiar dacă e echipa mea favorita, pierd naibii biletul și am câștigat 9 meciuri pana acum zcel de mâine e ultimul happy

| anonim_4396 explică (pentru Andresso):

Man tu te ști cu pariurile? I-am spus sa pună azi la agenție tipei care lucra la pariuri meciul dintre Botoșani și rapid, aveam o cota mica de 8, asa ca i-am zis sa pună și acest meci sa mai crească cota, ma întrebat dacă vreau sa îl pun special sau nu mai știu, și i-am spus sa îl pună cum sunt puse și celalalte meciuri, și sub fc Botoșani-Rapid scrie OFERTA EXTINSA LIVE, ce înseamnă asta? Sper sa nu pierd din cauza unei eroare din cauza tipei ce o pus meciul? laughing sau e la fel ca celalte meciuri? Vad ca cota la 1 solist o arata de 2, 45, mi sa nu arata toate meciurile verde pe monitor când merg sa scot banii și meciul asta sa se vadă rosu =pierdut, din cauza unei erori., ( a ei).

| anonim_4396 explică (pentru Andresso):

Multam

| Andresso a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am idee de ce scrie asa. Probabil ai o varietate de oferte(optiuni sa pariezi) atunci cand meciul va fi live.
Totusi n-are importanță că-ți scrie aia.
Daca ti-a pus 1 solist, aia conteaza.
Sa speram ca iese, bafta!

| Xenoverse1 a răspuns:

FC Botosani nu va reusi sa o bata pe Rapid, cel putin un egal vor scoate moldoveni.

P.S. Sunt rapidist