| gabitzuuu11 a întrebat:

Vreau niste pronosticuri din meciul din seara asta.Scorul corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Fifa dar eu joc pe telefon nu pe pc : )

42 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

2-1 pentru Bilbao in meciul cu Shalke

| gabitzuuu11 explică (pentru Magnifico):

Sper sa sa termine asa. S-ar putea sa iti dau funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Ai bagat scor exact? ...mergea mai bine un unu solist!

| Magnifico a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Nu stiu daca se termina asa dar lui Bilbao nu i-a ramas decat Europa League, in campionat nu mai are sanse, in cupa nici pe atat, si se bazeaza foarte mult pe actuala participarea sa aiba o polita de asigurare si pentru la anul.Caci la cum au jucat tot sezonul asta anul viitor nu vor mai participa in nicio cupa europeana si de aceea incearca sa-si asigure un loc pe la anul.In plus cred ca isi doresc foarte mult si ei o cupa. E uimitoare determinarea pe care o au in meciurile acestea (au eliminat Manchesterul 5-3 la general ) si cred ca o vor elimina si pe Shalke cu acelasi scor. E greu sa pierzi calificarea dupa ce castigi in deplasare la nemti cu 4-2 mai ales cand joci acasa.
Bafta!

| gabitzuuu11 explică:

Eu zic ca bate bilbao cu 3-1

| gabitzuuu11 explică:

Ce tel ai?

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Xperia arc s

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Fii atent : ))) toate rezultatele sunt exact cum le-am zis eu deocamdata in afara de bilbao - schalke : )))

| gabitzuuu11 explică:

Ahaaa

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Valencia - Alkmaar = 3-0
Metalist Kharkiv - Sporting = 1-1
Hannover - Atl. Madrid = 1-0
Ath. Bilbao - Schalke = 1-0

eu cam asa zic happy sper sa fiu macar pe aproape :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Sper si eu sa ai dreptatelaughing)...nu de alta da sa ma fac si eu cu vreo 100 de leilaughing

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfff daca ar iesi toate exact cum le-am zis mi-as da pumni in cap ca nu am bagat la pariuri : )))

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

1 leu daca bagai....erai domn peste 3 orelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Daca ies exact astea si bagi un leu...ai castig 6270 de leibig grin
destul de "putin"laughing

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum calculam si eu laughing) dar eu cum bag de obice la pariuri cate 10 lei happy iasa suma frumoasa happy 62700 (627 000 000 LEI vechi)

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Da....pai asa bag si eu....ba chiar mai mult!laughing)
dar eu ziceam daca bagai cel putintongue... dar mai la 100-200 leilaughing

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Apoi daca bag asa iti dai seama daca as castiga ce s-ar intampla : ))) ar veni FBI pe mine sa caute daca nu am falsificat cumva biletul : )))

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Pai bagi si tu onlinelaughing)... ce-ar putea sa iti faca? eventual sa zica ca ai umblat la vrajitoarerolling on the floor)

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)) ia uite ca au inceput meciurile : x sa vedem daca prin macar un scor corect : p

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Valencia a dat startul golurilor : )

| gabitzuuu11 explică (pentru GiveMeYourPussy):

E bine

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

2-0 valencia deja : ))

| gabitzuuu11 explică (pentru GiveMeYourPussy):

laughing)))))
Cred Ca o sa ai o seara crunta

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

: ))) daca as fi bagat la pariuri ar fi fost mai tensionata seara : x dar asta sunt doar curios cine va castiga cupa uefa : ) sunt echipe de la care nu te astepti sa faca ceva in uefa dar uite cat de aproape sunt sa castige : )

| gabitzuuu11 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Ma da totusi, chiar daca esti tensionat, Maine poate te lasa-i de scoala laughing ca aveai bani

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Asa sunt acum : )) bine cu banii nu pot zice ca is prea multi : p

| gabitzuuu11 explică (pentru gabitzuuu11):

Si shalke da gol

| gabitzuuu11 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Si bilbao oooo goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllll

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Da : ) acolo e meci frumos ca in tur : x

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Sporting marcheaza si ei inainte de pauza : )

| gabitzuuu11 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Aha

| gabitzuuu11 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Ce fifa joci? sau pes?

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Nu joc nici una ...doar pe tel mai dau cate un meci : )

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Fifa dar eu joc pe telefon nu pe pc : )

| 0rlando a răspuns:

Unii pierd, alții câștigă. Posibil și ceva egaluri. Mai corect de atât, nu se poate.

| gabitzuuu11 explică (pentru 0rlando):

Paii da zi si tu cat se va termina scorul.Ca asa zice si unu :nu stiu cred ca va fi egal victorie sau infrangere nu?

| 0rlando a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Nici nu știu cine joacă și nici nu-mi pasă.

| gabitzuuu11 explică (pentru 0rlando):

Bv

| gojira a răspuns:

Vezi pe www.pariazaresponsabil.ro
Seara buna!

| gojira a răspuns:

Da.
pentru mai multe detalii intra pe
www.pariazaresponsabil.ro
gasesti raspuns la toate intrebarile tale.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru gojira):

La toate intrebarile? laughing) exprimate mai clar

| gojira a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Gabitzuu a intrebat de pronosticuri.
le gaseste acolo.
intrebari referitoare la fotbal si cum sa pariezi chiar.

| dragosh01 a răspuns:

Gabytza cand mai ai nevoie de pronosticuri urmeaza http://www.biletul-zilei.host.org