| Lăcrămioara1999 a întrebat:

Vreau pana in vara sa am patratele, nu stiu ce exercitii sa fac pe langa abdomene...ma puteti ajuta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioana15B a răspuns:

Pai mai poti face : ( abdomene cum ai zis tu, flotari, genoflexiuni, tractiuni pe fata, tractiuni pe spate, ai putea sa ridici mici greutati )
Sper sa-ti apara pana in vara deci fundita?

2 răspunsuri:
| LupulNecrutator a răspuns:

Iati Marcar si deseneaza patratele pe burtica sau du-te la un gard cu plasa stm si punete cu burta la el

| SiLaS a răspuns:

Se numeste "alimentatie" si asta te va ajuta sa obtii un abdomen plat.