| ForbiddenLove a întrebat:

Vreau sa fac abdomene dar nu stiu cate, cat de des, cand...ma puteti ajuta? pe langa asta... ce fel de sporturi stiti care lucreaza abdomenul?

Răspuns Câştigător
| roberta_3262 a răspuns:

Pai sporturi care ajuta abdomenul nu stiu insa ar trebui sa faci abdomene pas cu pas, adeica in prima zi faci 25 de abdomene, a doua zi 50, a treia zi 100 si tot asa pana te obisnuiesti sa faci abdomenewinking

1 răspuns:
| apaplata_7449 a răspuns:

Pentru inceput eu ti-as recomada sa faci 20 dimineata si 20 seara apoi ziua urmatoare 30 dupa aia 40 si dupa aia 50 nu cred ca ar trebui sa faci mai multe de 100 pe zi, dar daca simti ca inca mai poti face poti sa mai faci, dar nu cred ca este necesar.