| efimash a întrebat:

Salut, fac abdomene exercitii pentru abdomene dar de ce am numai 4 patratele?
vreau 6 patratele cum sa fac sa am 6 patratele?
dau funda!

5 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

N-are rost sa asculti de popeasca.Nu exista abdomen superiot, amdobenu-i tot abdomen.Incearca cu steroizi.

| popeasca a răspuns (pentru Spitz10):

Ia mai documenteaza-te putin, sa vezi ce e aia abdomen superior si abdomen inferior. Nici macar nu cauti pe google sa vezi daca exista sau nu inainte sa vorbesti.

| popeasca a răspuns:

Cauta si exercitii pentru abdomenul superior.

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Depinde de ce varsta ai am avut si eu 4 acum am 6 exercitii rar!:p

| 2PacKilluminati a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Fa-le o data la 2 zile timp de 2 saptamani, apoi treci la nivelul 2:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Bafta la patratele;)