| Robytzu77 a întrebat:

Vreau sa creez o emblema pentru o echipa de fotbal cum fac asta de ce am nevoie?

3 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Daca vrei sa o faci tu personal atunci trebuie sa faci editare grafica.
poti folosi mai multe programe dar trebuie sa te pricepi. exemple:
photoshop, gimp, corel draw, etc

http://www.filerex.ro/......tware.html

pe internet poti gasi si multe tutoriale despre cum sa folosesti diverse programe

| Andreyok a răspuns:

Cel mai bine sa o faci in pait. Apoi poti sa incerci sa reproduci desenul cu ajutorul unei masini de cusut. Daca nu ai masina de cusut, incearca manual.