| Ovidiu1995 a întrebat:

Cum pot creea o emblema frumoasa? am nevoie sa creez una pentru ora de antreprenorialastraight face...

Răspuns Câştigător
| keyser a răspuns:

Cauta pe google un model si apoi foloseste Corel Draw pentru a o crea vectorial. Sau un program mai simplu Xara3D. Corel e gratis pentru 15 zile...deci destul timp ca sa-ti faci emblema.

2 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Banuiesc ca la "firma" echipei tale nu?
Poti lua de pe net wallpaper-uri cu tema firmei, cu ce se ocupa.
Ai putea sa incerci si un logo daca vreti neaparat sa fiti originali dar acesta necesita mai mult de lucru... Va recomand sa faceti in Photoshop orice ati face.

| Lex169 a răspuns:

Scrie pe Google "creaza o emblema" si gasesti acolo cateva rezultate. Daca nu mege intra in StartMenu->Programs->Accesories->Paint si il faci acolo.