| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un skateboard. Am o greutate de 45 de kg si o inaltime de 1.40-1.45 si am 14 ani.
Vreau o placa de incepatori cu care sa pot executa si niste trickuri.
Voi ce placa i-mi sugerati?

2 răspunsuri:
| KittyCatPlay01 a răspuns:

Iti poti cumpara un skateboard normal (din acela mare) dar sa nu iti iei dala mic de copii. Sau poti sa iti iei un pennyboard. Dar pe pennyboard nu prea poti face trik-uri. Mai bine ia-ti un skateboard normal dar de adulti nu dala de copii ca nu poti face nimic cu ala. Sper ca te-am ajutat