| CrissRonnye7 a întrebat:

Vreau sa dau la politie si voi face analize pentru fisa medicala, iar eu la sala iau creatina. Influenteaza analizele in vreun fel?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Creatina se gaseste in carne. deci aproape oricine ia zilnic creatina.

Daca eu consum o friptura trebuie sa-mi fie frica ca influenteaza analizele? Gandeste si tu LOGIC.

| aXy99 a răspuns:

Nu.

| AnastasiaK a răspuns:

Tu si din mancare iei creatina...ce crezi? No offense, dar daca va hotarati sa luati un anumit supliment, macar documentati-va ca lumea sa stiti ce naiba consumati.

| qLiNn a răspuns:

Creatina nu!