| BlondaBă a întrebat:

Buna TPU kiss! As vrea sa stiu si eu ce ne va face la analizele de la terminarea clasei a8a pentru fisa aia medicala de liceu parca laughing? Din ce imi aduc eu aminte era : radiografie la plamani, si nu stiu ce analize laughing. Funda! love struck

2 răspunsuri:
| ade291 a răspuns:

Eu am terminat clasa a8a anul trecut si nu am facut niciun fel de analize.

| Neah1 a răspuns:

Din ce stiu eu, ar trebuie la ora de Ed. Fizica sa vina un medic care sa va consulte pe fiecare in parte[separat]. Nu cred ca se pune problema de radiografie la plamani, doar inaltimea, greutatea, tensiunea, te asculta cu stetoscopul si cam atat.