| mysterioR a întrebat:

Vreau sa devin ciclist profesionist de sosea, am 18 ani, se mai poate? Exista vreau club in Bucuresti care sa ma primeasca sa incep?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Urmărește tema, cauți competiții pe net și te înscrii. Unele sunt free, altele au o taxă de inscriere.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin magazine de biciclete gasesti oameni care te pot federa si in timp daca castigi printre primii la concursuri te poti baga intr-o echipa profesionista

| sierra1 a răspuns:

Ca să devii profesionist, acum după 18 ani, cred ca nu e imposibil dar trebuie să fii extrem de bun. Chiar ești?

| mysterioR explică (pentru sierra1):

Eu asa simt.Nu stiu nici-un club cu care as putea lua legatura sa incep ceva, macar sa incerc, ma poti ajuta?

| sierra1 a răspuns (pentru mysterioR):

Nu, dar câștigând 2-3 concursuri de gen, te contactează ei. Fii sigur de asta!

| mysterioR explică (pentru sierra1):

La ce concursuri pot sa ma duc fara licenta nimic, spune-mi te rog si ai funda.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mysterioR):

Incearca la clubul Steaua; candva era elita ciclismului romanesc. bafta deasa si mult succes.

| sierra1 a răspuns (pentru mysterioR):

Urmărește tema, cauți competiții pe net și te înscrii. Unele sunt free, altele au o taxă de inscriere.